طراحی اتاق خواب
دانلود عکس علی ضیا , عکس مدل لبتس مجلسی , تصاویر لوستر سقفی , عکسهای فاطیماگل , تیشرت دخترونه , عکس پیرهن دخترونه , قسمت آخربرگريزان , مدل مانتو سیلوانا , آزارجنسی , اتاق خواب الناز شاکردوست
آخرین مطالب
آرشيو وبلاگ
لینک های مفید
  • 
  • |
  • |
چت باکس

904382-161867.jpg
سرویس بانکداری اینترنتی ( Internet Banking ) یکی دیگر از خدمات نوین بانک تجارت بوده که در راستای گسترش بانکداری الکترونیکی و به منظور ارائه خدمات سریع ، آسان و کم هزینه راه اندازی گردیده است . کلیه اشخاص حقیقی که دارای حساب بانکی نزد بانک تجارت می باشند ، می توانند از طریق ثبت نام در شعبه خود از خدمت مذکور استفاده نمایند .
    
سرویس بانکداری اینترنتی این امکان را برای مشتریان محترم بانک فراهم می آورده تا در وقت و هزینه خود صرفه جوئی نموده و برخی از امور بانکی خویش را از طریق این سیستم و با ورود به سایت اینترنتی بانک به نشانی  www.tejaratbank.ir  به انجام رسانند .

خدمات قابل ارائه از طریق سرویس بانکداری اینترنتی :

1- دریافت مانده و سه گردش آخر حساب

2-انتقال وجوه بین حسابهای معرفی شده در فرم ثبت نام

3-پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز ، تلفن ثابت و تلفن همراه

 نحوه ثبت نام :

مشتریان محترم ، شما می توانید ضمن مراجعه به شعبه صاحب حساب و تکمیل فرم تقاضا نسبت به برقراری سرویس مذکور برای هر یک از حسابهای بانکی خود ( قرض الحسنه جاری ، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز ) اقدام نمایید .

فعال سازی سروی بانکداری اینترنتی :

پس از تکمیل فرم درخواست در شعب ، بانک تجارت نسبت به فعال نمودن سرویس مذکور و تولید رمز عبور اول (PIN1)و رمز عبور دوم (PIN 2) اقدام می نماید و شما به محض دریافت رمزهای خود قادر به استفاده از سرویس مذکور خواهید بود . لازم به توضیح است که رمز اول جهت استفاده از سرویس های عادی همچون دریافت مانده و صورتحساب بوده و رمز دوم در سرویس های ویژه همچون انتقال وجه و پرداخت قبوض مورد استفاده قرار می گیرد .

چگونگی ارتباط با مرکز سرویس بانکداری اینترنتی :

به منظور ارتباط با مرکز و انجام امور بانکی می توانید پس از ورود به سایت اینترنتی به نشانی www.tejaratbank.ir  قسمت مربوط به " ورود به سایت بانکداری اینترنتی " راانتخاب نمایید و پس از ثبت شماره حساب و رمز عبور اول (PIN1 ) وارد سیستم بانکداری اینترنتی شوید .

دریافت مانده و گردش های حساب :

پس از ورود به سیستم بانکداری اینترنتی ضمن مشاهده مانده و سه گردش آخر حساب خود می توانید با انتخاب گزینه " صورتحساب " و مشخص کردن دوره زمانی مورد نظر ، صورتحساب مربوطه را مشاهده و در صورت تمایل چاپ نمایید .

انتقال وجوه بین حسابهای معرفی شده در فرم ثبت نام :

در صورت تمایل به استفاده از سرویس انتقال وجه می توانید برای هر یک از حسابهای معرفی شده ( حسابهایی که می خواهید
از آنها برداشت نمایید ) تا 5 شماره حساب فعال در بانک تجارت را برای انجام عملیات انتقال وجه ( حسابهایی که می خواهید به آنها واریز شود ) معرفی نمایید . این حسابها ( حسابهای واریزی ) می تواند متعلق به شماره و یا دیگران باشد .

بدین منظور پس از ورود به سیستم بانکداری اینترنتی و انتخاب گزینه های " پرداخت ها – انتقال وجه " می توانید پس از ثبت شماره حساب واریزی ، رمز عبور دوم(PIN 2 )و مبلغ قابل انتقال، نسبت به انجام عملیات انتقال وجه اقدام نمایید .

مشتریان محترم توجه نمایید در این مرحله حداکثر وجه قابل انتقال مبلغ 20.000.000 در روز کاری می باشد .

پرداخت قبوض ، آب ، برق و ... :

پس از ورود به سایت بانکداری اینترنتی و انتخاب گزینه های " پرداخت قبوض – پرداخت " نوع قبض ، شناسه قبض و شناسه پرداخت خود را ثبت و پس از انتخاب گزینه " ادامه " و درج رمز عبور دوم (PIN 2)، بانک نسبت به کسر مبلغ قبوض از حساب معرفی شده شما اقدام خواهد نمود .

با پرداخت قبوض از طریق سرویس بانکداری اینترنتی ، شماره پیگیری ثبت به هنگام اخذ تایید عملیات از طریق سیستم به شما اعلام و در صورتحساب به عنوان شماره سریال سند قید می گردد .

تاییدیه انجام درخواست خدمات مربوط به انتقال وجه و پرداخت قبوض :

پس از عملیات انتقال وجه و یا پرداخت قبوض ، در روز کاری بعد از طریق برقراری ارتباط با سیستم بانکداری اینترنتی و مشاهده صورتحساب از صحت انجام درخواست مربوطه مطلع گردید .

تغییر رمز های عبور اول و عبور دوم :

پس از ورود به سایت بانکداری اینترنتی و انتخاب گزینه " مشخصات فردی " می توانید نسبت به تغییر رمزعبور اول(PIN 1) و رمز عبور دوم (PIN 2) اقدام نمایید .

برای ورود به صفحه بانکداری الکترونیک بانک تجارت و دریافت فرم های لازم ، اینجا را کلیک کنید.رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

پيوندها
لینک های مفید
  • 
  • |


 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی :